Повідомити новину

Поширити:

Навчальні заклади Тернопільщини отримали сучасні розвиваючі конструктори LEGO. Набори «Шість цеглинок» для кожного учня передав 26 листопада, перший заступник голови голова Тернопільської облдержадміністрації Ігор Дем’янчук.
«Викладачі, педагоги працюють на майбутнє нашої України, а майбутнє – це наші діти. І дуже важливо, щоб навчальний процес був цікавий. А допомагають в цьому сучасні засоби, такі як конструктори, – каже перший заступник Ігор Дем’янчук. – LEGO  – це нові можливості для розвитку та успіху кожної дитини. Адже, завдяки сучасним конструкторам втілюватиметься унікальна технологія навчання, яка допоможе учням тренувати пам’ять, розвивати моторику і творчо мислити».
Як зазначає начальник управління освіти і науки ОДА Ольга Хома, LEGO Foundation допомагає впроваджувати на Тернопільщині реформу нової української школи. Відтак уже неодноразово навчальні заклади отримували сучасні розвиваючі конструктори.
«Сьогодні відбувається чергова передача гуманітарної допомоги організації LEGO Foundation для підтримки і впровадження нової української школи на теренах області. Тернопільщина отримала більш як 11 тисяч наборів «Шість цеглинок». І кожна дитина, яка пішла до першого класу, отримала такий набір», – каже Ольга Хома.
LEGO об’єднує в собі елементи гри та експериментування, допомагає дітям фантазувати, будувати, втілювати в життя свої задуми, захоплено працювати і бачити відмінний результат. Завдяки LEGO можна отримати велику кількість корисних навичок та знань.
За словами класного керівника молодших класів Ірини Перепилиці, такі конструктори використовують від першого до 4 класу на всіх уроках. Можливості LEGO – безмежні, головне, щоб вчитель міг їх правильно використати.