gazpostach

Розіграли нагороди ветераниУ Підволочиську завершилася фінальна частина чемпіонату Тернопільської області серед ветеранів з міні-футболу у віковій категорії 55 років і старші. Переможцем змагань стала ветеранська команда з Теребовлянщини.

Нагадаємо, до фіналу «чотирьох» за результатами попереднього етапу пробилися ветеранські команди з Теребовлі, Борщова, Тернополя і Підволочиська.

Вже у першому матчі фінальної частини зустрілися, як згодом виявилося, головні претенденти на перемогу – господарі та гості з Теребовлянщини. Матч завершився внічию 1:1. Натомість головний фаворит – команда «Євроінтер’єр» з Тернополя впевнено обіграла ветеранів з Борщівщини – 7:0. У другому турі тернополяни несподівано поступилися господарям майданчика – 1:2, а теребовлянці в непростому поєдинку перемогли борщівців – 2:0. Напевно, головний матч турніру відбувся у третьому турі між представниками Тернополя і Теребовлянщини. У неймовірно напруженому поєдинку перемогу з мінімальним рахунком 4:3 здобули ветерани з княжого міста. Перед заключним матчем чемпіонату підволочиським ветеранам потрібно було не лише перемогти, а й зробити це з різницею в три м’ячі. Тільки так за особистими показниками вони могли обійти теребовлянців. З першим завдання господарі впоралися, а от виграти з потрібною різницею м’ячів їм не вдалося (2:1), тому їм дісталися «срібні» нагороди чемпіонату, «бронза» залишилася за тернополянами, а чемпіонський кубок виборола команда з Теребовлянщини.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*