gazpostach

Робота Владислави Боцян – найкраща серед 9000 працьТернополянка Владислава Боцян, учениця 7-Б класу  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов, здобула ще дві перемоги у міжнародних літературних конкурсах.

Урочистості першого конкурсу відбулися у місті Новий Сонч (Республіка Польща). Темою мультимедійного конкурсу стала пам’ять про військового льотчика Станіслава Скальського. На українській землі в м. Кодима (Одеська область) у сім’ї поляків 1918 року народився син Станіслав. Для нашого краю він цікавий не лише своїм життям, а й тим, що 5 років жив разом з родиною у місті Збараж. Потім сім’я переїхала в Дубно Рівненської області, де юнак навчався і закінчив школу. Дитячу мрію бути льотчиком Станіслав здійснив у 1935 році. На початку Другої світової війни польські військові льотчики були передислоковані до Англії.  І саме під час битви за Англію Скальський став героєм. Отож про польського військового льотчика Станіслава Скальського пам’ятають і вшановують його подвиги не тільки у Польщі, але і в Англії та Україні.

Інші урочистості – ХХХІІІ Міжнародного літературного конкурсу ім. Ванди Хотомської – відбулись 22 травня у м. Слупськ Поморського воєводства Республіки Польща. Для цього конкурсу Владислава Боцян написала легенду про слупських лелек і намалювала два малюнки. Дуже приємно, що журі визнало легенду тернополянки однією із найкращих серед майже 9000 праць.

Нагадаємо, що протягом 2016-2017 навчального року Владислава Боцян здобула три перші місця у престижних міжнародних літературних конкурсах.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*