gazpostach

Президентську стипендію – Тарасу Радю

Вихованець тернопільського «Інваспорту», майстер спорту України з біатлону міжнародного класу, чемпіон ХІІ зимових Паралімпійських ігор 2018 року з біатлону Тарас Радь отримуватиме президентську стипендію.

На офіційному сайті Президента України розміщено указ щодо призначення стипендій видатним спортсменам із паралімпійських і дефлімпійських видів спорту та їх тренерам. Серед відзначених – 19-річний Тарас Радь. Йому призначили стипендію в сумі 15 тис. грн.

Торік Тарас став наймолодшим в історії України зимовим паралімпійським чемпіоном. На іграх у південнокорейському місті Пхьончхані 13 березня 2018 року він виборов четверту золоту медаль для України – у біатлоні і став наймолодшим паралімпійцем.

Нагадаю, що за підсумками 2018 року колектив газети «Свобода» включив Тараса Радя до десятки найкращих спортсменів України. Вкотре підтвердити свої заслуги хлопець зможе на трасах чемпіонату світу з лижних перегонів та біатлону, який з 7 по 26 лютого відбудеться в канадському місті Принс Джордж.Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*