10.12.2022 08:18

Повідомити про новину

Поширити:

Вперше після запровадження карантинних обмежень у Білій Церкві відбулися змагання з велосипедного спорту. Як розповіли в управлінні фізичної культури та спорту облдержадміністрації, VI сезон для тернопільських велосипедистів розпочався вдало. На змаганнях у Білій Церкві вдалося здобути 9 медалей на командному чемпіонаті України в індивідуальній та груповій гонках та чемпіонаті України в командній гонці на час.
Зокрема, студенти ТНЕУ Віталій Гринів та Назар Покойовий і студент ТНТУ Владислав Щербань у співпраці з киянином Романом Гладишем здобули срібні медалі серед чоловіків у командній гонці на час на дистанції 52,8 км, поступившись лише 9 секундами представникам Миколаївської області.
На цій же дистанції в міксовій команді серед юніорів студент технічного коледжу ТНТУ ім. І. Пулюя Юрій Щербань став срібним призером. Його команда програла переможцям категорії лише дві секунди.
В індивідуальній гонці на час Віталій Гринів, Владислав Щербань, Назар Покойовий та Артем Авдалян посіли друге місце в командному заліку серед чоловіків.
У таких самих перегонах, але серед юніорів, Юрій Щербань зайняв друге місце особисто, а в командному заліку разом з друзями виборов бронзові нагороди. Також другим особисто був Віталій Гринів у цій гонці серед чоловіків.
В управлінні наголошують, що Артем Авдалян та Юрій Щербань – вихованці обласної ДЮСШ (тренери – Іван Хомів та Володимир Павелко), а Віталій Гринів, Назар Покойовий та Владислав Щербань представляють обласну ШВСМ (тренер – Володимир Павелко).
 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.