Перша в Україні соціально-спортивна школа

У Тернополі на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – правового ліцею №2 відкрили першу в Україні соціально-спортивну школу Фонду «Реал Мадрид». Це стало можливим завдяки плідній співпраці Фонду «Реал Мадрид Іспанія», БФ «Епіцентр – дітям», Федерації футболу Тернопільської області. У центрі займатимуться діти з соціально незахищених верств населення. Заняття відбуватимуться на безоплатній основі.

У понеділок, 8 жовтня, відбулося відкриття соціально-спортивної школи за участі керівництва області та міста, міністра закордонних справ України Павла Клімкіна, а також визначних футболістів та меценатів, які долучилися до цього проекту.

За словами віце-президента ГО «Епіцентр – дітям» Тараса Гереги, спочатку в школі займатимуться 105 дітей, а в подальшому – 300.

«Шукаючи учасників проекту, ми відвідали кожну родину, поспілкувалися з батьками, спробували зрозуміти проблеми, які є в сім’ях. Більшість батьків сприйняли нашу пропозицію з ентузіазмом, розуміючи, що участь в проекті – шанс значно покращити життя їхніх дітей», – зауважив Тарас Герега.

Навчання у школі буде абсолютно безкоштовним. Вихованці також будуть забезпечені харчуванням та спортивним інвентарем.

Про те, що для Фонду «Реал Мадрид» є за честь відкривати спортивну школу на Тернопільщині, зазначив й уповноважений посол клубу «Реал Мадрид»  Альваро Арбелоа.

«Коли я був гравцем «Реал Мадриду», був переконаний, що ми маємо вигравати всі матчі. Утім, «Реал Мадрид» має на меті бути найкращим не лише під час гри, а й поза грою. Саме тому ми створили цей фонд і допомогли тисячам дітей досягти поставлених цілей. Дякую усім вболівальникам. Дякую усім партнерам, які долучилися до реалізації проекту».

«Соціально-спортивні школи Фонду «Реал Мадрид» – це світовий проект, який успішно існує майже у 80 країнах світу. Тому мені надзвичайно приємно, що Тернопіль став першим містом в Україні, де його реалізували. Сьогодні хочу подякувати людям, які є безпосередніми ініціаторами цієї ідеї, – Галині Герезі, Тарасові Юрикові, Єлені Фернандес. Всі ви стимулювали нас до тих кроків, які передбачали створення подібного соціального центру», – наголосив голова ОДА Степан Барна.

Очільник області також відзначив важливу роль у цьому процесі й Президента України, який зустрічався з командою «Реал Мадрид». Водночас, він окремо подякував голові Федерації футболу Тернопільської області Тарасові Юрику за таку ініціативу.

«Я впевнений, що діти, маючи можливість займатися спортом у комфортних умовах, в майбутньому досягатимуть великих успіхів у футболі і прославлять Тернопілля на весь світ», – акцентував Степан Барна.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*