31.03.2023 18:14

Повідомити про новину

Поширити:

Десятки учасників обслуговуючого кооперативу “Гаївський” у понеділок перекрили Гаївське перехрестя. Бо міська влада вирішила перенести заїзд до їхнього кооперативу майже на пів кілометра. 
В результаті – люди не можуть дістатися до гаражів. Тому вимагають повернути заїзд, який був тут раніше. Але до їхніх вимог мерія Тернополя не дослухається уже кілька місяців. Вирішили перекрити дорогу в надії, що може хоча б так людей почують.
– Машини ламаються; один чоловік поки заїхав, то поріг загнув, – скаржиться голова кооперативу Юрій Ласійчук. – Інший не може виїхати, ще кілька машин стоять, бо не можуть розминутися. Дорога – жахлива. Страшно уявити, що буде, коли почнуться морози, ожеледиця. З іншого боку дороги зробили гарний заїзд – на шиномонтаж, на заправку, і це при тім, що там клієнтів вдесятеро менше, ніж у нас! Якщо так далі піде, наш кооператив буде змушений закритися!
Спочатку влада обіцяла, що залишить заїзд через кільце, каже пан Юрій. А потім думку змінила і з людьми не порадилася.
– Ми хочемо, щоб заїзд до нашого кооперативу облаштували, як це було передбачено в першому варіанті проєкту реконструкції, – додає Юрій Ласійчук. – Він влаштовував усіх. А потім тихенько зробили другий, ні з ким не порадилися. Чому нас ігнорують? Більшість членів нашого кооперативу сплачує податки в міський бюджет. Невже люди не заслуговують на те, щоб до їхньої думки дослухалися?
– Влада Тернополя повинна врахувати позицію підприємців і зробити так, аби людям було зручно працювати і наповнювати податками місцеву казну. А не створювати перепони і доводити до закриття, – каже голова Тернопільської обласної організації Української Галицької Партії Олег Грушицький. – Ми підтримуємо членів кооперативу і зробимо все для того, щоб до їхніх вимог дослухалися.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.