gazpostach

Ознаки, які свідчать про те, що ви захворілиZemanta Related Posts ThumbnailНе тільки біль або погане самопочуття сигналізують про нездоров’я організму. Є абсолютно «невинні» ознаки (рання сивина або холодні руки), які можуть свідчити про те, що потрібно обов’язково перевіритися. Давайте навчимося правильно розшифровувати сигнали організму.

 1. Рання сивина. Якщо вам немає ще 40 років, а у вас вже більше ніж півголови сиві, то вам необхідно перевірити рівень цукру в крові, можливе його підвищення.
 2. Короткі брови. Випадання волосків по зовнішньому краю брів ознака нездоров’я щитовидної залози. Про захворювання щитовидки може свідчити і волосся, воно стає ламким та тонким.
 3. Почервоніння білків свідчить насамперед про втому. Але також це може бути ознакою кон’юнктивіту або запалення якогось внутрішнього органу (найчастіше печінки). Якщо білки мають жовтуватий відтінок, то це свідчить про підвищений білірубін.
 4. Ущільнені мочки вух. Дослідження показали прямий взаємозв’язок між зовнішнім виглядом мочок вух і ризиком серцево-судинних захворювань. В’ялість мочок, яка є ознакою старіння організму, також пов’язана зі збільшенням ризику серцево-судинних захворювань з віком.
 5. Почервоніле обличчя. Червоні щоки і ніс (розацеа) часто з’являються у жінок віком від 30 до 55 років. Стрес, сонце, і гостра їжа змушують кровоносні судини розширювати, відтак виникає почервоніння. Обмежте негативні впливи. Розацеа може вплинути на зір.
 6. Потріскані губи. Тріщини в куточках рота сигналізують про брак вітамінів групи В або цинку. Якщо тріщинки не гояться тривалий час, то це може спровокувати грибкові інфекції.
 7. Збільшені лімфовузли на шиї (припухлий зоб) можуть вказувати на хворобу Грейвса (посилене виробництво гормонів щитовидної залози). Одним із симптомів цієї хвороби є також різка втрата ваги.
 8. Потемніння шкіри. Якщо шкіра темніє, то причиною може бути хвороба Аддісона (розвивається при поганій роботі надниркових залоз). Обов’язково перевірте нирки!
 9. Великі груди. У жінок з розміром грудей від D може виникнути захворювання на діабет. Це підтвердили недавні дослідження канадських учених. Але є хороша новина – ризик захворювання набагато менший, якщо жінка не має зайвої ваги.
 10. «Гусяча шкіра». Постійні мурашки провокує підвищений кератин. За статистикою, кожна третя жінка страждає від цього. Проте цей симптом не є небезпечний. Чудово допомагає зволоження шкіри або ванна з додаванням до води молока (молочна кислота прекрасно впорається з цією проблемою).
 11. Червоні долоні. Це може бути першим симптомом захворювання печінки. Особливо, якщо при цьому ви відчуваєте слабкість і апатію. Обов’язково відвідайте лікаря.
 12. Холодні стопи. Постійно холодні ноги – одне з перших проявів порушень серцево-судинної системи. Аномально холодні стопи і кисті пов’язані з синдромом Рейно (захворювання судинної системи, яке розвивається через спазм дрібних судин). При таких симптомах зверніться за порадою до лікаря.

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*