gazpostach

#OlympicLab у ХоростковіЯк повідомили на сайті Національного олімпійського комітету України, на стадіоні «Зоря» в Хоросткові під час європейського тижня спорту було реалізовано Всеукраїнський спортивно-інтерактивний проєкт #OlympicLab за напрямком ECOlympic, який поєднує в собі екологію, спорт та здоровий спосіб життя.

Міжнародний олімпійський рух постійно поширює загальнолюдські цінності, серед яких захист довколишнього середовища є одним із провідних напрямів. НОК України та його регіональні відділення також не стоять осторонь і опікуються питаннями екології. Ініціаторами проведення заходу в Хоросткові виступили директор місцевої ДЮСШ Марія Підодвірна та перший заступник НОК України в Тернопільській області Віталій Ігнатенко.

А втілювали задум проєкту ECOlympic учні та вчителі фізвиховання Хоростківської ЗОШ №2, заслужений майстер спорту з важкої атлетики Наталія Троценко, тренер-викладач з важкої атлетики ДЮСШ Василь Криницький, чемпіонка України з важкої атлетики Аліна Дадерко та чемпіон області з важкої атлетики Віталій Мадай.

Після завершення учасники заходу отримали олімпійські подарунки від Національного олімпійського комітету України.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*