gazpostach

Несподівані способи використання кондиціонера для білизниКондиціонер для білизни – відмінний помічник у побуті, й не лише під час прання.

Миття поверхонь

Змішайте кондиціонер для білизни з водою (1:4), нанесіть розчин на серветку і протріть віконне скло кахель, поверхню дверей. Потім відполіруйте сухою ганчіркою. Можна застосовувати і для меблів, крісел авто тощо. Усе сяятиме від чистоти, і головне – ніяких слідів від миючого засобу.

Ремонт бігунка

Якщо металевий або пластмасовий бігунок блискавки туго ходить, змочіть його кондиціонером для білизни і проблему буде усунуто.

Догляд за ламінованою підлогою

Розчиніть невелику кількість кондиціонера у відрі з водою. Змоченою в розчині ганчіркою помийте підлогу. Вона набуде вигляду нової.

Прибирання шерсті з килима

Губкою, змоченою в розчині засобу для пом’якшення білизни й води (1:1), протріть місця на килимі, де є шерсть домашнього улюбленця. Залиште на деякий час. Пом’якшувач надасть волокнам килима еластичності, що полегшить роботу порохотяга.

Зняття старих шпалер

Якщо старі шпалери міцно тримаються на стінах, змочіть їх за допомогою губки сумішшю кондиціонера й води (1 ковпачок на 1 л води) і залиште на 20 хвилин. Після цього шпалери можна буде легко зняти зі стін.

Прання шкіряних речей

Із брудом на шкіряному одязі делікатніше впорається саме кондиціонер для білизни.

 

 

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*