Повідомити новину

Поширити:

Невдовзі у Збаражі грядуть масові звільнення медиків.

Звільнюваним працівникам розповіли як діяти на ринку праці, зазначили у Збаразькій міськраді, пишуть Тернополяни

«Одним із активних видів співпраці служби зайнятості, роботодавців та трудових колективів є надання пакету соціальних послуг працівникам у ситуації запланованого вивільнення. Не оминула ця проблема і трудовий колектив акушерсько-гінекологічного відділення КНП «Збаразька центральна лікарня» – повідомили у міськраді.

Не очікуючи фактичного вивільнення, керівник установи запросив фахівців Збаразького управління Тернопільської філії Тернопільського обласного центру зайнятості на зустріч із більш як 30 вивільнюваними працівниками.

«Фахівці державної служби зайнятості приділяють значну увагу попередженню безробіття осіб, які втратять робочі місця, й готові максимально допомагати вивільнюваним працівникам сформувати алгоритм дій та заходів індивідуально для кожного, реальних кроків на ринку праці щодо зайнятості, щоб запобігти безробіттю чи звести до мінімуму ризики вивільнення», – зауважила працівниця управління ОЦЗ.

Присутні дізналися про можливості працевлаштування, про активні програми зайнятості, умови реєстрації в службі зайнятості, надання статусу безробітного, виплати допомоги по безробіттю. Мова йшла і про можливості проходження професійного навчання, у тому числі за ваучером, отримання грантів на відкриття підприємницької діяльності.

Довідково: вивільнення – це припинення трудових відносин з працівником за ініціативою власника або уповноваженого ним органу в разі змін в організації виробництва і праці, в тому числі й у зв’язку з ліквідацією, реорганізацією, банкрутством або перепрофілюванням підприємства, установи, організації, скороченням чисельності чи штату працівників.