gazpostach

Найважче – перемогти себе406Вихованці тернопільського спортклубу «Ego Gym» здобули на чемпіонаті України з пауерліфтингу, жиму штанги лежачи і станової тяги 13 золотих медалей, 3 срібних та одну бронзу. Двоє з них отримали звання кандидатів у майстри спорту.

– Це був відбірковий турнір на Чемпіонат світу, — розповів тренер Володимир Карандєєв. — Від нашого клубу їздила команда з 5 чоловік: Марія Солтисяк, Христина Кашуба, Степан Маціпура, Дем’ян Карандєєв та я. Загалом вікові категорії у нас були від 10 до 42 років.

Підготовка до чемпіонату України тривала 11 місяців. А зараз спортсмени вже готуються до Чемпіонату світу, який розпочнеться 9 червня. Володимир Карандєєв пауерліфтингом займається давно, а от його син Дем’ян, який виборов 6 золотих медалей, тренується лише півроку.

– Стільки ж часу – Степан та Христина, а Марія – десь півтора роки. На сьогодні Марію ще ніхто не переміг як рекордсменку світу і Європи, — розповів пан Володимир. – А їй лише 18 років. Але найважче у цих видах спорту – перемогти себе.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*