Повідомити новину

Поширити:

Для якнайшвидшого пошуку потрібного працівника роботодавцям та представникам кадрових служб, у службі зайнятості підберуть кандидатів на вакансії з відповідної електронної бази даних безробітних.
Також у Фейсбуці в групі «Рекрутинг Тернопільського МРЦЗ» (https://www.facebook.com/groups/141782087889872) можна ознайомитися з професійно-кваліфікаційним складом безробітних, які перебувають на обліку в Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості. Ця інформація оперативно оновлюється.
Останні зустрічі директора МРЦЗ Анатолія Куриляка з головами територіальних громад та роботодавцями сприяли створенню інформації про професійний склад безробітних за адресою перебування громадян.
Якщо роботодавця зацікавив певний фахівець із переліку, просимо замовляти резюме чи зустрічі із безробітними за телефонами центру зайнятості (0352)527452, (0352)527135, (0352)524447, (0352)235146, 0673132277; через власний електронний кабінет роботодавця (https://ter.dcz.gov.ua/cabinet ), де можна побачити дані безробітних, що були направлені на вашу вакансію; або написати на електронну адресу (tern_tr@dcz.gov.ua).
Якщо на потрібну роботодавцю посаду претендентів у центрі зайнятості є багато, пропонуємо зекономити час та, з дотриманням карантинних норм, поспілкуватись з безробітними у Будинку праці (м. Тернопіль, вул. Текстильна, 1Б) під час презентації роботодавця або ярмарку вакансій, які організують фахівці МРЦЗ.
Якщо необхідних кадрів немає – фахівці центру зайнятості організують професійне навчання претендентів на вакансію у закладах освіти або ЦПТО державної служби зайнятості, які мають сучасну матеріально-технічну навчальну базу з найновішим обладнанням та технікою; на виробництві, у тому числі за індивідуальною формою, а також стажування безпосередньо на робочих місцях. Цьогоріч профнавчання проходили 137 безробітних.
Якісний підбір та підготовка персоналу – найбільш важлива складова успіху в діяльності будь-якого підприємства чи приватного бізнесу!
Довідково. За січень-червень 2021 року, завдяки активній взаємодії Тернопільського міськрайонного центру зайнятості з роботодавцями, було працевлаштовано 1036 осіб; 147 – працювали на громадських та інших роботах тимчасового характеру.
На обліку в Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості перебувають 2277 безробітних.
Запрошуємо скористатися послугами центру зайнятості.
 
Анатолій  КУРИЛЯК, директор Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
 

Теги: ОЦЗ