gazpostach

«Надання субсидій після закінчення опалювального періоду»217Такою була тема брифінгу директора департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації  Вадима Боярського.

Ті, хто має малі доходи, отримуватимуть  й надалі допомогу від держави, інші користувачі субсидії її вже не отримуватимуть. У будь-якому випадку усе, обіцяють фахівці, відбуватиметься автоматично.

Перерахунки, пов’язані з завершенням опалювального сезону, проведуть компетентні служби, споживачам не варто з цього приводу хвилюватися. Також буде проведено перерахунок після дванадцяти місяців користування субсидією.

Коли ж треба звертатися до спеціалістів з питання призначення субсидій? У цьому є необхідність тоді, коли у помешканні змінилася кількість зареєстрованих осіб, або відбулися інші зміни, про які, на думку заявника, слід повідомити.

На Тернопільщині субсидії отримують 200 тисяч домогосподарств. Сума субсидування перевищує 400 мільйонів гривень. З призупиненням опалювального сезону, звісно ж, вона буде меншою.

Як повідомив Вадим Боярський, паралельно відбуваються і перевірки щодо наданої заявниками  інформації.  Якщо фахівці  виявлять приховані доходи, або витрати на суму понад  п’ятдесят тисяч гривень, субсидію скасують, а використані державні кошти доведеться повернути. Тому, подаючи документи на субсидії, треба бути точним і уважним, щоб використати державні гроші за призначенням.

Галина ВАНДЗЕЛЯК

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*