gazpostach

Начувайтесь, порушники правил дорожнього руху у Тернополі!
115Нові патрульні Тернополя пильно стежать за…  пішоходами, а любителям перебігати дорогу поза пішохідним переходом виписують штраф.

Штрафувати пішоходів почали минулого тижня, – повідомляють у прес-службі патрульної поліції Тернополя. – Справа в тому, що спочатку “розбирались” з водіями, щоб ті не порушували правила дорожнього руху. Наразі водії в Тернополі намагаються дотримуватись правил і правоохоронці почала більше звертати увагу на пішоходів.

Спочатку патрульні їх попереджали та робили усні зауваження, а тепер уже штрафують.

Звісно штрафують лише зухвалих пішоходів, які переходять дорогу у невстановлених місцях, – коментують у прес-службі патрульної поліції. – Штраф за таке порушення  становить 51 гривню.

Якщо у правопорушника немає документів,які засвідчують особу, то патрульні запрошують його у міське відділення поліції, там встановлюють особу і уже тоді виписують постанову.  При умові, якщо у пішохода є документи, то постанову виписують одразу на місці.

Слід зазначити, що на постанові є штамп з реквізитами рахунку для оплати штрафу, який можна сплатити у будь якому банку міста. Якщо  протягом 15 днів штраф не сплачено, то він автоматично подвоюється. Якщо його знову не сплатять, то справу передають у виконавчу службу.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*