Повідомити новину

Поширити:

1Ліки для ВІЛ-інфікованих та вакцини від від кору, краснухи та паротиту вже в Україні. Їх чекали ще торік. Медикаменти доставив Дитячий фонд ООН ЮНІСЕФ.

Препарати привезли у держзакупівель Міністерства охорони здоров’я. У відомстві кажуть – уперше це зробили через авторитетну міжнародну організацію.
Віл-інфікований Віталій останні 10 років приймає антиретровірусну терапію. Завдяки цим препаратам він живе повноцінним життям і не інфікує інших людей. Утім більшість хворих не мають доступу до такого лікування. Медикаментів на всіх не вистачає.
Значну частину цих медикаментів надає глобальний фонд боротьби зі СНІДом. Зараз частково надійшли препарати, які замовило Мінохорони здоров’я. Але їх знову ж вистачить не всім – свої ліки отримають тільки 45 тисяч пацієнтів.
Ці препарати для антиретровірусної терапії до України привіз дитячий фонд ООН ЮНІСЕФ. Про це з ними домовилось Міністерство охорони здоров’я. Саме через цю організацію препарати закуповують понад 70 країн світу. Усі їх схвалила Всесвітня організація охорони здоров’я. Тому в Міністерстві радіють, що якісні ліки нарешті надійшли. Обіцяють, що надалі пацієнтам не доведеться так довго чекати.
Окрім препаратів для ВІЛ-інфікованих, надійшли й довгоочікувані вакцини. Деякі з них в Україні не бачили ще з минулого року.
Наступна партія таких важливих дитячих вакцин надійде до кінця 2016 року. Коли медики отримають усю партію, можна буде щепити мільйон українських малюків.

Джерело: 24 Канал