31.03.2023 19:23

Повідомити про новину

Поширити:

В Україні завершилася реєстрація на конкурс “Учитель року – 2022”. За три тижні педагоги надіслали майже 3 тисячі заявок з усіх регіонів країни на почесне звання “Заслужений вчитель України”.

Проведення конкурсу відбудеться у два тури. Перший розпочнеться в грудні в областях, а другий – в березні–квітні на загальнодержавному рівні.

Конкурсні випробування дадуть змогу учасникам продемонструвати професійну компетентність, методичну майстерність, мобільність мислення, творчість і новаторство. Кращі з педагогів візьмуть участь у другому етапі.

Кількість учасників за номінаціями: “Інформатика” – 1068 осіб; “Біологія” – 856 осіб;  “Основи правознавства” – 519 осіб; “Мистецтво” – 482 особи.

Оцінювання випробувань усіх турів конкурсу здійснюється за бальною системою та критеріями, затвердженими відповідним журі.

До слова, цього року уряд збільшив преміальний фонд конкурсу. Переможці отримуватимуть 65 тисяч гривень, а лауреати, які посядуть 2 та 3 місця, –  58,5 тисяч та 52 тисячі гривень, відповідно. Це вдвічі більше, ніж у 2020 р.

 

Теги: конкурс

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.