24.03.2023 13:48

Повідомити про новину

Поширити:

У Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці запропонували своїм читача виставку… однієї книги. Йдеться про видання «Ви зможете малювати за 30 днів», автором якої є Марк Кістлер.

Марк Кістлер — один із найпопулярніших і титулованих викладачів малювання в світі. Художник-телевізійник із величезним досвідом. Багато років веде на національному телебаченні США передачу «Станція уяви Марка Кістлер». За останні тридцять років навчив малювати мільйони людей. На його телепередачах виросло чимало дітей, які потім стали відомими мультиплікаторами, ілюстраторами, архітекторами, інженерами-конструкторами.

Автор дев’яти книг, включаючи бестселер «Ви зможете малювати через 30 днів» і дитячий підручник-бестселер «Малювання в 3D з Марком Кістлер». У своїх книгах доступно розповідає про складні поняття та методи малювання. Книги Марка допомагають набути навичок, необхідних для того, щоб створювати тривимірні зображення в будь-якому стилі (малювати пейзажі та портрети, копіювати фотозображення) і в будь-якій техніці (масло, акварель, пастель). Він допомагає навчитися малюванню крок за кроком, вивчаючи те, що художник називає дев’ятьма основними законами малювання.

Його учні брали участь у проєктуванні Міжнародної космічної станції, шатлів і марсоходів, працювали над такими анімаційними проєктами, як «Шрек», «Мадагаскар», «Життя комах» та ін. «Ви зможете малювати за 30 днів» – не голослівна заява автора. У своїй книжці він один за одним, від простого до складного, розкриває всі секрети створення справжніх картин, використовуючи для цього понад 500 малюнків та близько 100 робіт своїх  учнів. Будь-хто може навчитися красиво малювати. У книжці ви знайдете: швидкі та легкі покрокові інструкції малювання будь-яких предметів:  понад 500 малюнків, що ілюструють кожний крок; перевірені часом поради, техніки та слушні підказки  фундаментальних законів малювання, за допомогою яких ви зможете створити ілюзію об’ємності зображення. Для цього потрібно — олівець, аркуш паперу і готовність відкрити в собі справжнього художника. Про все інше ви дізнаєтеся з цієї книги.

Теги: виставка

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.