gazpostach

Садимо цибулю193Зазвичай всі городники вирощують на своїй ділянці цибулю, оскільки цей овоч не вибагливий у догляді. Але і тут є свої хитрощі.

Найкраще цибуля росте на грунтах, багатих перегноєм. Їй потрібна велика кількість світла. При посадці необхідно подбати про дренаж грунту, в ньому має бути мінімальний вміст глини. Добре розпушіть грунт і внесіть мінеральні добрива з гноєм.

Ретельно переберіть цибулини. Замочіть їх перед посадкою в розчині 1% мідного купоросу на п’ятнадцять хвилин.

Рекомендується висаджувати цибулини на грядки, де раніше росли горох, томати, огірки або капуста. Садіть цибулю наприкінці квітня – початку травня.

Перші сходи мають з’явитися через 11-14 днів. Схема посадки проста: між цибулинами в ряду має бути відстань шість-десять сантиметрів, між рядами – двадцять сантиметрів. Глибина посадки – 4-6 см, цибулини мають бути вкриті двосантиметровим шаром землі. Якщо посадити глибше, то можуть сформуватися довгастої форми цибулини, а сходи з`являться набагато пізніше. Після посадки акуратно зрихліть грядку граблями.

У перші два місяці цибуля вимагає щедрих поливів, оскільки активно випускає зелене пір’я. Стежте в цей період за вологістю грунту, не допускайте пересихання. Регулярна і своєчасна прополка покращує доступ кисню до коренів рослини, що важливо для її розвитку.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*