gazpostach

Хто шокував Олега Шупляка?Відомий бережанський художник Олег Шупляк поділився у Фейсбук своїми недавніми хвилюваннями і переживаннями: «Цього тижня завершилася виставка репродукцій моїх робіт в одній з кафе-галерей Познані (Польща). В цілому виставка пройшла успішно як у культурному, так і в комерційному плані. Але в передостанній день трапився цікавий інцидент – компанія російських туристів після того, як «повечеряла» кількома пляшками горілки, «обратіла своі взори к іскусству» і заявила, що не буде платити у закладі, де виставляється український художник. Згодом інциндент було вичерпано мирним шляхом, але власниця кафе-галереї була злегка шокована. Чесно кажучи, і в мене це теж вперше таке, тому і публікую…)))».
На переконання художника, виставка не мала політичного забарвлення і це добре видно з фото. Але зазомбовані кремлівською пропагандою «брати наші старші» всюди вміють показати свою зверхність і «русіш культуру». Добре, пишуть у коментарях, що світ нарешті почав прозрівати й усвідомлювати, з ким має справу. І цей коментар був найлояльнішим. Бо є і з перчинкою:

«Щоб не платити, там де виставляється український художник, для початку варто було б спробувати не вечеряти там…»;

«Ваші роботи неймовірні!!! А з таких «панів» лише й посміятися варто! Бо москаль – і в Африці москаль»;

«Дикість середньовічна, племена ординські! Все передбачуване, але дуже неприємне. Добре, що ви цим поділилися, хай знають всі, хто ще не зрозумів їх суті. Що стосується Африки, то в Тунісі є вулиця України і повага до подій революції Гідності»;

«Отак подивишся здаля на москаля – неначе справді він людина: іде собі як сиротина, очима – блим, губами – плям, і десь трапляється хвилина – його, буває, навіть жаль. А ближче підійдеш – москаль…»;

«Основне, пане Олеже, що виставка ваша пройшла успішно. А кацапікотурістіко… Де того сміття тільки немає? Це як нагадування нам – не розслабляйтесь, у нас ще повно роботи з очищення України і Європи від того сміття…»!

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*