02.03.2024 09:15

Повідомити про новину

Поширити:

423Голова обласної державної адміністрації Степан Барна та його заступник з гуманітарних питань Юрій Юрик зустрілися з радником начальника Генерального штабу Збройних сил України Альоною Вербицькою.
Радник розповіла, що приїхала в область з метою поінформувати представників місцевої влади, громадськості, засобів масової інформації та інших зацікавлених інституцій щодо особливостей функціонування Збройних сил України, заходів, які вживає військове керівництво для встановлення ефективної співпраці з органами місцевого самоврядування, неурядовими та волонтерськими організаціями і місцевими громадами. А також озвучити порядок вирішення проблем, які виникають в організації соціального захисту військовослужбовців – учасників антитерористичної операції та членів їх сімей.
Альона Вербицька розповіла, що наразі вона займається збором інформації про проблеми військовослужбовців та їх сімей по всій Україні. Одним із напрямків візиту є і налагодження співпраці із волонтерами, проведення просвітницької роботи серед населення щодо військової служби.
– Існує багато стереотипів про службу в Збройних силах, – зауважила Альона Вербицька. – Виправити цю ситуацію можемо лише завдяки ефективній інформаційно-роз`яснювальній роботі та заходам військово-патріотичного виховання.
Відтак присутні обговорили можливість проведення різних заходів у сфері військово-патріотичного виховання під час літніх оздоровчих таборів.
– Наша мета – відновлення військових частин в області, тому нам дуже цікава співпраця у сфері популяризації служби у війську, – констатував Степан Барна. – Тому від нас буде максимальне сприяння цій ініціативі. Крім того, при облдержадміністрації діє Рада учасників АТО, яка об`єднує бійців, представників військового комісаріату, волонтерів, керівників структурних підрозділів облдержадміністрації. У нас налагоджена постійна комунікація з учасниками АТО, демобілізованими, членами їх сімей. Вони також могли б надати дієву допомогу у справі військово-патріотичного виховання, – підсумував Степан Барна.