gazpostach

Голова Тернопільської обласної ради зустрівся із Почесним Консулом Федеративної Республіки НімеччинаМихайло Головко та Олександр Шламп обговорили питання поглиблення співпраці між Тернопільщиною та ФРН.

«Сьогодні Федеративна Республіка Німеччина та Україна є стратегічними партнерами не лише в політичних, енергетичних чи безпекових питаннях, але й в економіці. Тернопільська область має позитивну тенденцію в економічній співпраці з Німеччиною. Зовнішньоторговельний оборот області з ФРН за минулий рік становив 58,4 млн дол. США. У нашій області створено близько 20-ти підприємств з німецькими інвестиціями. Тернопільська обласна рада й надалі приділятиме значну увагу утвердженню позитивного іміджу області на міжнародному рівні і представленні її як території, сприятливої для інвестування та ведення бізнесу»,  сказав очільник Тернопільщини.

За словами Михайла Головка, вигідне розташування Тернопільщини, її економічний та інтелектуальний потенціал, позитивні приклади реалізації потужних проектів із залученням іноземного капіталу можуть дати поштовх активному розвитку двосторонніх відносин у сільському господарстві, переробці сільськогосподарської продукції, впровадженню альтернативних джерел енергії та інших напрямках діяльності.

«Одне із моїх першочергових завдань як голови обласної ради – розвиток авіації у Тернополі. Актуальною також є співпраця у напрямку обміну інформацією та передачі німецького досвіду щодо вимог до сертифікації продукції харчової промисловості, у сфері енергоефективності, енергоаудиту та енергоменеджменту. Спільних питань, над якими можна і необхідно працювати, є достатньо в гуманітарній сфері: освіті, медицині, культурі. Значні можливості співпраці є і в галузі туризму. Сподіваємось, що сьогоднішні напрацювання стануть доброю основою для подальшої конкретної співпраці між Тернопільщиною та її потенційними партнерами з Німеччини!»  додав він.

У свою чергу, Олександр Шламп наголосив, що відвідати Тернопільщину планує Надзвичайний і Повноважний Посол Анка Фельдгузен.

 

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*