gazpostach

Голова обласної ради Михайло Головко взяв участь у засіданні Ради розвитку громад та територій У рамках засідання, яке відбулося в Києві, обговорили плани розвитку громад та територій на 2021 рік. Окрім того, було прийняте рішення про створення Конгресу місцевих і регіональних влад при Президентові України.

«Переконаний, сьогодні необхідно налагоджувати співпрацю між керівництвом держави та владою на місцях. Розвиток економіки нашої країни неможливо уявити без сталого розвитку територіальних громад. Передусім необхідно завершити реформу децентралізації. У Києві мають дослухатися до представників органів місцевого самоврядування, адже вирішити проблеми, які турбують жителів на місцях, можна, лише налагодивши конструктивний діалог», — наголосив Михайло Головко.

Як зазначив очільник Тернопільської обласної ради, необхідно чітко розподілити обов’язки між радами та адміністраціями.

«Є проблеми із наповненням місцевих бюджетів. Ми отримали чималі видатки, водночас не ухвалено зміни до Податкового кодексу та бюджетного законодавства. Окрім того, залишається не вирішеним питання стосовно передачі майна облгазів громадам», — сказав Михайло Головко в ефірі одного з всеукраїнських каналів після участі у засіданні Ради розвитку громад та територій.

 
Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*