27.11.2022 01:37

Повідомити про новину

Поширити:

Друком вийшло чергове видання громадського діяча з Ланівців, письменника, публіциста, автора низки статей у газеті «Свобода» Василя Неручка «А дзвони гудуть від тривоги».

Інформаційний вісник медіа-фестивалю політичної сатири «Гарячі припарки» цього разу присвячене 160-м роковинам Т.Г. Шевченка та 79-й річниці створення Української повстанської армії.

У черговому випуску збірки автор розповідає про актуальні та болючі проблеми української дійсності, використовуючи громадсько-патріотичну публіцистику, літературно-критичні розвідки, політичну сатиру у розмаїтті жанрів, а також – поезію, прозу, інтермедіа та карикатури тернополянина Віктора Насипаного.

У виданні використано чимало статей з нашої газети «Свобода», які часто з’являються на шпальтах обласного видання, адже зачіпають актуальні проблеми сьогодення. Василь Неручок намагається постійно тримати руку на пульсі часу й описувати в публіцистичному жанрі свої роздуми, погляди на сьогодення.

Зокрема, його перо торкається політичних перепитій у державі, соціально-економічних, культурно-гуманітарних проблем і потреб та сподівань простого українця, що бажає жити у цивілізованій європейській країні з правами та гарантіями, прописаними у Конституції України, та за законами і правовими, і Божими.

У виданні легко, як кажуть, на одному диханні читаються статті авторства як самого Василя Неручка, так і актуальні матеріали інших авторів. Особливо легко сприймається мова віршів. Подано поезії як іменитих українських авторів, так і місцевих. Зокрема, В. Симоненка,  Л. Костенко, Б. Олійника, А. Кузьменка, П. Глазового,  О. Мороза, О. Германа, О. Біркової, Ю. Заяця, К. Чернеця, В. Довгалюка, А. Ковтуна, В. Насипаного, С. Щербатих, Б. Політикіної, І. Залевського.

За словами Василя Неручка, видання підготовлене для широкого кола читачів. І традиційно роз’їдеться у бібліотеки різних регіонів України, щоб достовірну, корисну, а головне щиру, написану з любов’ю до України інформацію могли читати від сходу до заходу держави.

Галина ВАНДЗЕЛЯК

 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.