0008У завершальному матчі 20-го туру чемпіонату України з футболу серед команд першої ліги ФК «Тернопіль» приймав лідера чемпіонату — кіровоградську «Зірку». Напружений поєдинок, який починався обнадійливо, завершився поразкою тернополян 1:2. Кривдниками муніципалів стали колишні «свої».

Найперше, трохи статистики. ФК «Тернопіль» та кіровоградська «Зірка» проводили лише четвертий офіційний матч в історії. Три попередніх завершилися великими перемогами кіровоградців. Загальний баланс м’ячів – не на користь муніципалів – 2:15. Кращим бомбардиром протистоянь був Григорій Баранець, який забив у ворота тернополян чотири м’ячі.

Отож напередодні звітного матчу статистична та моральна перевага була на боці гостей. Аби нівелювати її, наша команда за доброю традицією відвідала Зарваницький Марійський відпустовий духовний центр. За словами наставника муніципалів Василя Івегеша, футболісти і тренерський штаб попросили в Зарваницької Божої Матері  дати здоров’я футболістам та оберігати їх від травм. А ще просили миру для України.

Сильнішого все ж мав визначити поєдинок. І його початок видався обнадійливим. Уже на 7-ій хвилині відзначився досвідчений новачок муніципалів Андрій Шевчук. Лідер першої ліги зумів оговтатися лише у середині першого тайму. Особливо активним був Борис Баранець, який на 29-ій хвилині реалізував вихід сам-на-сам. А під завісу гри на 81-ій хвилині воротар ФК «Тернопіль» вдруге дістав м’яч з сітки власних воріт. Героєм епізоду цього разу став Григорій Баранець.

Обидва брати свого часу грали за тернопільську «Ниву» і на початку 2014 року не стали чекати вирішення тут своїх фінансових проблем та підписали контракт з кіровоградською «Зіркою». Ось чому кривдниками муніципалів стали колишні «свої».

У підсумку, футболісти з Кіровограда залишилися лідерами першої ліги, а тернополяни з 15 очками продовжують замикати турнірну таблицю.