27.11.2022 00:35

Повідомити про новину

Поширити:
6Про відновлення роботи тернопільського аеропорту вкотре заговорили на високому рівні.
Поки  летовище виявлялося не по зубах жодній з політичних сил, яка обіцяла запустити регулярні авіарейси. Були короткотермінові проблиски, але не більше.
Наразі виглядає, що жителям області не по кишені авіарейси, тож як зробити аеропорт рентабельним ніхто не знає.
Але кожна влада розуміє значимість аеропорту для подальшої перспективи регіону, тому принаймні робить хоч видимість спроб його відновлення. Як правило, на рівні балачок.
У вихідні у Тернополі відбулось виїзне засідання Комітету Верховної Ради України з питань транспорту на тему «Стан та перспективи розвитку  транспортної інфраструктури Тернопільської області».
Голова Комітету Ярослав Дубневич констатував, що на Тернопільщині чимало болючих транспортних проблем.
«Переконаний, що це виїзне засідання стане добрим початком  розвитку мережі автомобільних доріг в області, відновлення роботи аеропорту, поліпшення  якості пасажирських перевезень», – пафосно заявив Дубневич.
Голова Тернопільської облради Віктор Овчарук бідкався на засіданні, що нинішній каденції аеропорт дістався у плачевному стані.
«Це неабияка проблема для обласного бюджету. Тому ми маємо знайти оптимальне рішення стосовно обласного летовища», – поділився напрочуд глибокими та змістовними думками з присутніми голова облради.
Врешті члени комітету прийняли рішення рекомендувати Кабінету Міністрів України забезпечити виділення з Державного бюджету коштів, передбачених в Державній цільовій програмі розвитку аеропортів на період до 2023 року, для проведення проектування та реконструкції аеродромного комплексу та будівництва термінального комплексу.
От тільки чи включить Кабмін тернопільський аеропорт в дану програму – це вилами по воді писано.
Джерело: www.0352.ua

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.