gazpostach

«Борці за волю України» (святкова імпреза до Дня захисників та захисниць України)12 жовтня 2021 року у відділі міського абонементу Тернопільської обласної універсальної наукової бібліотеки відбулася святкова імпреза «Борці за волю України», приурочена до Дня захисника та захисниць України.
Захід відбувся в рамках суспільно-соціального проєкту «Гарт духу».
З вітальним словом виступила Віра Горошок — завідувачка відділу міського абонементу Тернопільської обласної універсальної наукової бібліотеки, ведуча святкової імпрези.
На захід завітали науковці, військовослужбовці 44-ї окремої артилерійської бригади міста Тернополя, учасники АТО (ООС), волонтери, освітяни, народні обранці Тернопільщини, представники державних і громадських установ.

Цікавими та змістовними були виступи Івана Янюка — кандидата історичних наук, який переніс учасників імпрези до витоків минулого нашої Батьківщини, та Михайла Тимошика — депутата Тернопільської обласної ради, краєзнавця, який привітав присутніх у залі захисників та захисниць і розповів про історичне коріння своєї родини. У своєму виступі народний обранець радо поділився свої захопленням — колекціонуванням значків та медалей, а також ознайомив присутніх з деякими найбільш цінними значками зі своєї фалеристичної колекції. На завершення своєї розповіді Михайло Тимошик подарував Тернопільській ОУНБ авторський краєзнавчий путівник з історії фалеристики «Значки та медалі Тернопілля».
Захопливою була розповідь про події на Сході України Володимира Свистуна — учасника АТО (ООС), добровольця, очільника ГО «Всеукраїнське об’єднання учасників АТО Галичини», спікера спікер-студії «Гарт духу».
На святковій імпрезі серед поважних гостей були також Дмитро Гайдуцький — доброволець, учасник АТО (ООС), Ірина Скасків — волонтерка, учасниця АТО (ООС), Христина Феціца — волонтерка, депутат Тернопільської обласної ради, Оксана Бурега — волонтерка, освітянка.
Святковий настрій присутнім подарували Дмитро Губ’як — заслужений артист України, доцент Тернопільської національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка, Ярослава Декалюк — поетеса, просвітянка, театр пісні «Оберіг». Ірина Скасків та Оксана Бурега продекламували власні вірші патріотичної тематики. Також пані Оксана передала в дарунок книгозбірні збірку поезій «Світло на дні бліндажа» від Олени Іськової-Миклащук, сучасної української письменниці, лауреата загальноукраїнських та міжнародних літературних конкурсів.
Гарним доповненням до заходу була тематична експозиція полотен Юрія Чумака — відомого тернопільського художника.
Бібліотекарі відділу міського абонементу Тернопільської обласної універсальної наукової бібліотеки запропонували учасникам імпрези перегляд літератури відповідної тематики з фонду книгозбірні.
Наприкінці заходу від колективу бібліотеки передано гостинці для військовослужбовців 44-ї окремої артилерійської бригади міста Тернополя.
null
Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*