07.02.2023 23:03

Повідомити про новину

Поширити:

2771Упродовж двох днів на міському стадіоні Тернополя тривав чемпіонат області з легкої атлетики серед дорослих та команд ДЮСШ. Це був ювілейний 70-ий чемпіонат у 10-ту річницю утворення Федерації легкої атлетики Тернопільської області.
А тому перед початком змагань вшанували відомих фахівців Володимира Казмірчука, Михайла Васірука, Євгена Кармелюка, Івана Чубу, Валерія Большакова, Ольгу Стефанишину, Силантія Козака, Віру Зозулю, Леоніда Дахновського, Богдана Дуду та інших.
17 спортивних шкіл з районів та обласного центру, які культивують легку атлетику, делегували своїх вихованців для участі в цьому заході. І на думку фахівців, як для початку легкоатлетичного сезону показано високі результати. Так, у змаганнях юнацької категорії 1999 р. н. і молодше новий рекорд області в спортивній ходьбі на 3 км (13.29,4 сек.) встановив Назар Савків (ОДЮСШ «Колос», тренер – Віра Зозуля). Високий результат в бігу на 100 м (10.8 сек.) показав Василь Макух з с. Матвіївці Шумського району (обласна ДЮСШ, тренер – Богдан Дуда).
Також треба відзначити результати в бігу на 400 м  Вадима Трача – вихованця молодого тренера Олега Данилюка (ОДЮСШ» Колос»); юної бігунки Олександри Усенко (1500 м) з Шумського району, тренер – Василь Кирилюк; Василя Шевціва – переможця в бігу на 800 м (тренер – Роман Сидорович, Бережанська ДЮСШ).
Серед дорослих спортсменів свою високу майстерність продемонстрували наші визнані легкоатлети Віктор Сенчук (100 м), Ралько Оксана (200 м), Даньків Руслан (400 м), Більчак Оксана (400 м), стрибуни у висоту Ворко Віктор (205 см) та Стефанишина Христина (170 см).
В командному заліку серед ДЮСШ перше місце завоювала ОДЮСШ «Колос», друге – ОДЮСШ МОН і третє – ДЮСШ Тернопільського району.
Серед дорослих спортсменів перше місце дісталося спортсменам Тернополя, друге – Тернопільського району, третє – Шумського району.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.