27.11.2022 01:44

Повідомити про новину

Поширити:

342Керівництво гірничо-металургійного комбінату “Арселор Міттал Кривий Ріг”  (Дніпропетровська область) вирішило боротися з масовими крадіжками на підприємстві та оголосило винагороду – 2 тис. гривень за доноси.  Про це йдеться в повідомленні корпоративної газети “Металург”, передають Українські Новини.
“Останнім часом почастішали випадки крадіжок на підприємстві як нашими працівниками, так і сторонніми особами. У результаті останньої спроби розкрадання обладнання ледь не зупинилася ДП-9! Все у твоїх руках! Спіймай порушників! Врятуй завод! Якщо розкрадання не зупинити сьогодні, завтра може зупинитися завод! Якщо ви помітили підозрілу поведінку або знаєте про неправомірні дії, сповістіть про це негайно!” – сказано в ньому.
Відповідно до повідомлення, за кожного спійманого зловмисника підприємство обіцяє нагороду 5 тис. гривень, за надання інформації про підготовку або здійснення крадіжки при її підтвердженні – 2 тис. гривень, а при спійманні групи зловмисників підприємство обіцяє 10 тис. гривень.
Зазначимо, 2015 рік гірничо-металургійний комбінат “Арселор Міттал Кривий Ріг” закінчив із чистим прибутком 1,38 млрд гривень.
95,1266% акцій комбінату належать компанії Mittal Steel Germany GmbH, що входить до складу міжнародного холдингу Arcelor Mittal.
“Арселор Маттал Кривий Ріг” є найбільшим виробником сталевого прокату в Україні, спеціалізується на виробництві довгомірного прокату, зокрема, арматури й катанки.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.