gazpostach

10 заповідей спокою від Івана Павла ІІ  1. 334Саме цей день я хочу прожити, не намагаючись одразу вирішити всі життєві проблеми.
  2. Саме сьогодні зважатиму на свою поведінку: буду привітним до людей, не буду критикувати, виправляти чи вдосконалювати нікого, окрім себе.
  3. Саме сьогодні буду щасливим, усвідомлюючи, що я створений для щастя не тільки у вічності, а й тепер. Є лише один світ.
  4. Саме сьогодні підлаштуюся під обставини, не прагнучи, щоби вони підлаштовувалися до моїх бажань.
  5. Саме сьогодні відведу кілька хвилин свого часу для читання. Як їжа потрібна тілу, так добра книжка потрібна для духовного життя.
  6. Саме сьогодні зроблю добрий вчинок і нікому про це не скажу.
  7. Саме сьогодні виконаю те, до чого не маю жодного бажання. А коли почуватимусь незадоволеним, не виявлю цього.
  8. Саме нині складу для себе детальний план. Можливо, не зможу його ретельно дотримуватися, але спробую дотримуватись двох правил: буду рішучим і не поспішатиму.
  9. Саме сьогодні моя віра буде сильною – навіть коли обставини схилятимуть мене до протилежного. Бог піклується про мене так, ніби на світі більш нікого немає.
  10. Саме сьогодні прожену страх зі свого життя. Особливо не лякатимусь радості та насолоджуватимусь усім красивим. Буду наполегливо вірити в Добро і навчусь за все дякувати. Адже все, що маємо у житті, є Божим дарунком.
Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*