07.02.2023 22:56

Повідомити про новину

Поширити:

Zemanta Related Posts ThumbnailДержавна служба зайнятості рекомендує звільненим міліціонерам, прокурорам та податківцям йти на службу за контрактом у Збройні сили України
Про це йдеться на офіційному сайті Державної служби зайнятості України.
Повідомляється, що цього року звільнилося 25 тис. працівників МВС та понад 21,5 тис. податківців. Минулого року було звільнено понад 5 тис. прокурорів.
Звільненому правоохоронцю для підписання контракту із ЗСУ необхідно звернутись до найближчого центру зайнятості або військкомату.
Наразі на обліку служби зайнятості перебувають близько 5200 правоохоронців (понад 3200 колишніх співробітників МВС, близько 1300 податківців та 700 прокурорів).
Військовослужбовець служби за контрактом (солдати і сержанти) та призвані у рамках мобілізації можуть розраховувати на зарплату від 7 тис. грн; командир бригади – 14 тис. грн; командир батальйону – 12 тис. грн; командир роти – 10 тис. грн; командир взводу – 9 тис. грн.
Військовослужбовці, які виконують завдання в зоні проведення АТО, будуть отримувати додаткове фіксоване грошове забезпечення, незалежно від військового звання та посади.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.