gazpostach

Звертайте увагу на інформаційно-туристичні знакиИзображение 585Влада області вважає, що розвинути туристичний потенціал Тернопільщини відтепер допоможуть  туристично-інформаційні дорожні знаки, які розпочали встановлювати в області.

Перші два такі туристичні вказівники з’явилися на Кременеччині. Один  розташований на в’їзді в Кременець з боку Рівненської області, другий – з боку Тернополя.

Чому розпочали з Кременеччини? Траса Дубно-Тернопіль є стратегічною, адже через неї багато людей їдуть на відпочинок у Буковель. З метою привернення уваги транзитних туристів і для розвитку туристичної інфраструктури Кременця й Почаєва і були встановлені  дорожні туристичні вказівники.

Начальник управління розвитку туристичної інфраструктури облдержадміністрації  Назар Яворський повідомив, що туристично-інформаційні дорожні знаки встановили у рамках програми розвитку туризму в Тернопільській області на 2016-2020 роки.

За його словами,  питання монтажу таких знаків є надзвичайно актуальним у різних  областях України, і наш край долучається до цієї ініціативи.

Особливістю встановлених інформаційно-туристичних знаків є їх великий формат. Також на них будуть зображати найвизначніші історико-культурні об’єкти області, найменування яких заплановано наносити  на вказівники спеціальною світло-відбивною плівкою, що дозволить бачити їх навіть вночі.

До речі, у  рамках святкування 25-річчя незалежності України на Кременеччині відбулася ще одна туристична презентація.

Із метою апробації веломаршрутів тут провели веломандрівку, участь в якій взяли понад 25 учасників. Зокрема, спільно з молоддю Кременеччини веломаршрутом, що пролягає через центр Кременця і має протяжність 20 км, проїхали голова облдержадміністрації Степан Барна, керівник управління розвитку туристичної інфраструктури ОДА Назар Яворський і голова Кременецької РДА Сергій Сімчук.

Цей проект реалізовано облдержадміністрацією спільно з керівництвом національного природного парку «Кременецькі гори» у рамках програми розвитку туризму на 2016-2020 роки. Нині уже створено чотири  промаркованих маршрути, що пролягають найцікавішими місцями Кременецького і Шумського районів.

Галина ВАНДЗЕЛЯК

Фото авторки

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*