gazpostach

Зустріч із воїном-танкістом 

70002У літературній світлиці музею книги відбулася цікава, змістовна зустріч з учасником АТО, добровольцем, командиром танкового взводу 92-ї окремої механізованої бригади ЗСУ Михайлом Бойком.

Вступним словом захід відкрила директор музею книги, ведуча Лілія Зінчук. Присутні, більшість з яких – учасники дитячого табору «Золота Липа», що діє в Бережанському обласному дитячому гастроентерологічному санаторії, а також їхні наставники, зокрема – Лілія Козар, із великою цікавістю слухали розповідь бійця АТО, воїна-танкіста Михайла Бойка про його службу на передових позиціях на сході України, участь у російсько-українській війні. Населені пункти Станиця Луганська, Щастя  – основні пункти дислокації його взводу, неодноразові «гарячі точки» в протистоянні з ворогами – агресивними терористами, сепаратистами, російськими найманцями.

З особливим захопленням М. Бойко говорив про свого улюбленця – модернізований танк Т-64 БВ, який з любов’ю називають «Каспер» («Привид»), про нелегке життя в бліндажах, про своїх щирих друзів, мужніх бойових побратимів. З активізацією підступних ворожих диверсій у зоні АТО потрібно бути постійно напоготові, з чим добре справляються українські герої. Тож до Дня Збройних сил України членів екіпажу нашого земляка нагородили почесними грамотами – за особисту мужність і героїзм, проявлені під час виконання спеціальних завдань у ході АТО, зразкове виконання військового обов’язку, вірність військовій присязі. Завдяки М.Бойку і його товаришам на танку з’явився червоно-чорний повстанський прапор і патріотичний напис – «Слава нації! Смерть ворогам!». Бойовий червоно-чорний прапор з автографами бійців танкіст Михайло Бойко подарував у фонди музею книги, подякувавши всім друзям-патріотам, волонтерам і спонсорам (лісгоспу, підприємцям) за допомогу військовим.

Емоційно-зворушливими були й виступи дружини бійця, заступника міського голови Марії Бойко, голови РО «Бережанська Самооборона», заступника міського голови Олега Захарківа та інших, а також запитання дітей, які цікавилися подробицями військової служби і дозвілля. Сердечно подякувавши бійцю за щиру розповідь, діти вручили йому несподіваний подарунок – маленького котика Вуглика. Цієї хвилюючої миті танкіст Михайло Бойко, за його словами, не забуде ніколи, пообіцявши, що разом із побратимами, незламними патріотами України завжди твердо стоятиме на сторожі незалежності, захисту громадян і території нашої держави.

Тетяна БІДЗІЛЯ

 

 

 
Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*