gazpostach

Зросла кількість українців, яким відмовили у субсидії21007Половина людей, які звернулись за оформленням субсидій, отримали відмову. Торік кількість відмов була значно меншою.

“Головна причина, по якій можуть відмовити в наданні субсидії – одноразове придбання товару на суму від 50 тисяч гривень і більше, – сказав міністр соціальної політики Андрій Рева інтернет-ресурсу glavcom.ua . – Кількість людей, що бажають отримати субсидії зросла з 1,7 мільйонів до 5,5 мільйонів. Кількість людей збільшилось в чотири рази, а зростання відмов – у два рази. Це прийнятний показник”.

Факт покупки на суму в 50 тисяч гривень претендент на отримання субсидії повинен декларувати в заяві. Але, не всім, навіть в разі подібної покупки, відмовляють. Рішення приймаються комісією.

“Я сам таку комісію очолював у Вінниці, – каже Рева. – Навіть при наявності вартісної покупки ми часто вважали, що людині необхідно надати субсидію. Так, наприклад, вона продала трикімнатну квартиру, купила двокімнатну, а різницю витратила на лікування. В таких випадках ми давали людям можливість отримати субсидію”.

Людина може не вказувати факт дороговартісної покупки у декларації.
“Для з’ясування правдивості даних соціальні інспектори звертаються до фіскальних служб. Все відстежується і обчислюється. І 18% відмов якраз пов’язано з відповідними висновками комісій”, – зазначили в Мінсоцполітики.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*