gazpostach

Зробили гарну дорогу і… мають проблеми (фото, відео)Нове дорожне покриття вулиць Лесі Українки та Енернетичної В Шумську, що на Тернопільщині, користується особливою популярність не тільки у водіїв, які полюбляють швидкісну їзду, а й у підлітків. Дорогу зробили настільки якісно, що дітлахи влаштовують на ній тренування на роликових ковзанах і скейт-бордах.

Мешканці Шумська дорогами задоволені, бо такими доброякісними вони не були ніколи. Однак батьки звернулися до міської ради з проханням обмежити швидкість руху на шляхах і встановити «лежачих поліцейських», аби уникнути надзвичайних випадків.

Як повідомив міський голова Шумська Володимир Плетюк, окрім доброякісного покриття вулиць Лесі Українки та Енернетичної, підрядники з власної ініціативи встановили освітлення, тому ввечері вулиці перетворюються на спортивний майданчик, де діти вправляються у скейт-бордингу.

— Ми проводимо роз’яснювальну роботу серед батьків, дітей та водіїв, аби ті дотримувалися правил дорожнього руху на проїжджій частині, а також працюємо над тим, аби встановити знаки, які б обмежували швидкість руху автотранспорту, — каже Володимир Плетюк.

Голова Шумської об’єднаної територіальної громади поділився планами, які ще шляхи цьогоріч будуть капітально відремонтовані за бюджетні кошти. Це вулиця Богдана Хмельницького та дорога, яка веде до парку відпочинку «Соснина».

Начальник управління капітального будівництва  Тернопільської ОДА Віктор Кузяк теж поділився думками, стосовно шумських доріг: «Я особисто багато разів був у Шумську та контролював хід ремонту. Те, що мешканці задоволені зробленим, це найвища оцінка якості нашої роботи», — каже чиновник.

www.youtube.com/watch?v=ISIwQVT1NTo&feature=youtu.be

 
Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*