gazpostach

«Зробіть моє життя солодким»210930«Доброго дня, дорога газето «Свобода». Нещодавно на сторінках видання знайшла цікавий матеріал «Життя з цукровим діабетом може бути солодким». Я вже другий рік страждаю від цієї недуги, і ніхто з лікарів не може нічим зарадити.

Я давно забула смак солодощів і деяких фруктів. Намагаюся дотримуватися дієти, але жити у гастрономічних рамках дуже важко. А нещодавно з’явився шкірний свербіж. Не знаю, чи варто пов’язувати це з цукровим діабетом. Прошу допомоги у лікаря-інфекціоніста, лікаря народної і нетрадиційної медицини (іридодіагностика, гомеопатія, фітотерапія тощо) Галини Пушкар-Яворівської. Сподіваюся, що її поради дійсно зроблять моє життя солодким. А читачам газети «Свобода» бажаю міцного здоров’я.

Марія ІГНАТІВ, Бучацький район».

«На жаль, суворої дієти повинні дотримуватися всі, хто хворіє на цукровий діабет. Адже зайва ложка цукру може привести вас до лікарняного ліжка.

Окрім дієти, рекомендую приготувати кілька відварів, які допоможуть нормалізувати рівень цукру в крові:

– змішати по 25 г кореня молочаю, листя кропиви, листя чорниці, стручків квасолі білої і трави приворотню; 1 ст. л. суміші залити склянкою окропу; вживати по одній столовій ложці тричі на день;

– змішати по 2 ст. л. зеленого вівса, листя горіха, по 3 ст. л. кореня лопуха, листя чорниці, та 1 ст. л. парила; 1 ст. л. суміші залити склянкою окропу, варити 3-4 хв., настояти 4 год.; вживати по 1/3 склянки тричі на день за 30 хв. до їди.

– змішати однакову кількість листя чорниці, суниць, лопуха, стебел гороху; 4 ст. л. збору залити 1 л окропу, настояти вкутаним  до остигання; випити протягом дня дві склянки між прийомами їжі;

– з’єднати по дві частини листя чорниці, квасолиння, вівса й одну частину насіння льону; 1 ст. л. збору залити склянкою води, варити 15 хв.; вживати за 20 хвилин до їди протягом двох тижнів.

Щодо свербіння шкіри, то це – наслідок цукрового діабету. Аби позбутися свербежу, варто розчинити шматок господарського мила у солоній воді, додати до суміші подрібнений часник і наносити на подразнену шкіру. Або ж приготувати 10% водний відвар з порошку жолудів і також натерти ним подразнену шкіру».

Наталя ЛУКІВ

Від редакції. Якщо ви особисто хочете поспілкуватися з пані Галиною, телефонуйте: (097)946-50-44, або навідайтесь до її офісу-приймальні у Підгайцях, попередньо домовившись про зустріч.

 

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*