Повідомити новину

Поширити:

Кількість ювелірних виробів, які доступні покупцям вражає. Але деякі з них сьогодні в тренді, а завтра про них вже всі забули. А що робити коли хочеться придбати прикрасу, яка завжди буде актуальною і доречною?

Консультанти УкрЗолото радять оцінити колекції, де представлені золоті ланцюжки https://ukrzoloto.ua/catalog/tsepochki/f/vid_metala-zoloto/. Ці прикраси привертають увагу не тільки тим що вони красиві, але і своєю здатністю залишатися в тренді. Тобто, якщо потрібна прикраса яка ні часу не боїться, ні моди, золотий ланцюжок – кращий вибір.

І на руці, і на шиї

Саме так. Золоті ланцюжки в залежності від дизайну, а точніше від довжини, можна носити і на зап’ясті і на шиї. Влітку модні дівчата носять ланцюжки навіть на ногах.

Всі моделі відрізняються кольоровою палітрою (бо використовуються різні сплави), декором та технікою плетіння. Але можна підібрати два ланцюжки (на руку і на шию), які виконані в єдиній стилістиці та в однаковій техніці плетіння. Такий ансамбль буде доречним до будь-якого образу.

Оскільки ланцюжки золоті – це прикраса універсальна, тобто носити її можуть і чоловічки і жінки, і навіть діти, мануфактури пропонують різні серії. Так підібрати ланцюжок можна в серії:

  • Жіночій;
  • Чоловічій
  • Дитячій;
  • Універсальній.

В жіночих колекціях вибір набагато більший, бо майстри експериментують і з плетінням, і з поєднанням кольорів, і з декором. Чоловічі серії більш лаконічні та стримані. В них переважають масивні ланцюжки, виконані у таких техніках плетіння щоб прикраса була гарантовано міцна і витримувала активну експлуатацію.

Але всі вироби точно виготовляються із золота високої проби. Саме тому вони не підвладні часу, бо дякуючи якісному металу, не втрачають свій акуратний вигляд навіть через багато років активного носіння. А особливо чоловічки носять ланцюжки не знімаючи. Тому якість матеріалу, як і якість виготовлення – дуже важливі особливості ювелірних виробів.

Щодо варіацій на тему плетіння, то їх неймовірна кількість. Є такі які зустрічаються  в різних серіях. Ще не так давно плетіння Бісмарк або Кайзер вважалося суто чоловічим, бо ланцюжки в такому виконанні виглядають масивними і навіть брутальними. Але сучасна мода змінюється і такі масивно-брутальні ланцюжки на зап’ясті чи шиї жінки вже нікого не дивують. Навпаки це один із способів підкреслити свою витонченість і тендітність.

Саме така популярність виробів (ланцюжків) робить їх дуже частою покупкою. Крім того що покупці придивляються до ланцюжків для себе, вони ще і розглядають саме ці прикраси як вдале рішення на подарунок. І якщо величезний асортимент, який ще і постійно поповнюється новинками, вам заважає зробити вибір (бо хочеться кілька різних за стилістикою моделей)), то рекомендації продавців консультантів UkrZoloto точно вам знадобляться. Експерти порадять кращі взірці, з урахуванням того хто буде їх носити, це прикраса на кожен день чи ювелірний шедевр до вечірнього аутфіту, а також візьмуть до уваги ціну питання. Бо ланцюжки придбати є шанс і в преміальній серії і в бюджетній.