Повідомити новину

Поширити:

Завершився Фінал чотирьох Кубка України з гандболу, що 12-13 вересня проходив у Броварах під Києвом. У цьому квартеті сенсаційно опинилася тернопільська «ЗНУ-Енерго», яка була єдиною вищоліговою командою серед суперлігових «Галичанки» зі Львова, миколаївського «Реалу» та «Дніпрянки» з Херсона.
У першому півфіналі «Галичанка», звісно, мала статус фаворита, але те, з яким розривом команда Віталія Андронова виграла в амбітного миколаївського «Реалу», стало несподіванкою – 40:25 на користь минулорічних володарок Кубка.
Але справжня сенсація сталася у другому півфіналі. «ЗНУ-Енерго» з Тернополя, продемонструвавши потужну гру, завдав поразки багаторазовому призеру Суперліги херсонській «Дніпрянці» – 37:27.
У матчі за третє місце «Реал» переміг «Дніпрянку». Тепер всі з нетерпінням очікували на фінал. І цей поєдинок, до речі, розпочався з голу тернопільської команди. Та загалом дівчатам Андрія Верцімаги перемогти ще одного фаворита не вдалося. «Галичанка» серед усіх команд броварського квартету продемонструвала дійсно найкращий рівень зіграності, індивідуальної майстерності та фізичної готовності. І в фіналі вихованки Віталія Андронова шансів представникам Західноукраїнського національного університету не залишили – 41:25.
Фінал чотирьох завершився церемонією нагородження, в якій призеркам вручили медалі, а чемпіонкам – Кубок України.
Також були оголошені переможниці в особистих номінаціях. Головну з них – MVP Фіналу чотирьох та звання найбільш цінного гравця виграла півсередня «ЗНУ-Енерго» Ольга Костецька-Сухецька. А її одноклубниця Софія Гуменюк стала найкращим воротарем турніру.