gazpostach

Змінилися правила запису на отримання польської візи1806Посольство Республіки Польща в Україні змінило деякі правила запису на подачу документів для отримання візи.

З метою запобігання зловживанням третіх осіб (посередників) при записі громадян України на чергу для подачі документів у візові центри відтепер претенденти на візу можуть здійснювати запис через колл-центр тільки особисто.

Виняток становить тільки запис на отримання візи неповнолітнім дітям їхніми батьками чи опікунами.

Також із метою безпеки колл-центр не обслуговує дзвінки, здійснені з невизначених номерів.

Відтак для того, аби середньостатистична сім’я могла записатися у чергу, мати й батько повинні телефонувати до колл-центру окремо, а от неповнолітніх дітей може записати будь-хто із них.

Для того, аби ця система працювала і унеможливила діяльність посередників, співробітники посольства відходять від практики подачі документів через онлайн-сервіс. Наприклад, в одному із Генеральних консульств Республіки Польща зараз є в наявності місця у черзі. Однак, коли спробували зареєструватися у цьому окрузі через онлайн-сервіс, сторінка видала результат “місць немає”.

Також співробітники колл-центру отримали підтвердження інформації Луцького консульства про те, що тернополяни, які оплатили послуги візового центру до 29 квітня, отримають смс-повідомлення про запис їх на чергу. Або ж до них із цього приводу зателефонує співробітник консулату.

Нагадаємо читачам телефони колл-центру Посольства Республіки Польща в Україні (з 8 до 22 год., з понеділка по п’ятницю):

(032) 235-17-76;
(032) 242-45-64;
(050) 117-90-53;
(067) 343-04-80;
(093) 175-55-03;
(044) 594-54-96.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*