gazpostach

Змагання присвятили Героям УкраїниУ Збаражі відбувся традиційний турнір під назвою «Героям слава!» з міні-футболу, волейболу та гирьового спорту. Присвячений він пам’яті лицарів Небесної сотні, Героїв України – Устима Голоднюка й Назара Войтовича.

У турнірі з міні-футболу брали участь учні Збаразької ДЮСШ молодшої вікової групи, поділені на сім команд. У запеклій боротьбі перемогу виборола команда «Баварія».

Змагання з волейболу провели у двох підгрупах. Напружені і захоплюючі поєдинки у першій підгрупі закінчилися перемогою команди з села Залужжя, а в

другій успішно виступила команда з Вищих Луб’янок.

У рамках спортивного заходу проведено і відкритий районний турнір з гирьового спорту. У ваговій категорії до 60 кг перемогу здобув представник молодіжної громадської організації «Сокіл» Олександр Пахомов.

У ваговій категорії до 65 кг – студент Тернопільського технічного університету Володимир Гуменний, до 70 кг – Володимир Романчук, до 75 кг – Сергій Свистун. Та найцікавішою виявилась боротьба у ваговій категорії до 80 кг, де за перемогу змагались багаторазовий чемпіон області, переможець і призер чемпіонатів України з гирьового спорту серед юніорів і чоловіків Роман Баланюк. І він таки не дозволив обійти себе нікому.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*