31.03.2023 19:42

Повідомити про новину

Поширити:

4 листопада  – День залізничника України.
У січні-жовтні 2021 року Тернопільські виробничі підрозділи регіональної філії «Львівська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» мали потребу в 62 працівниках різних професій. Роботу пропонували у виробничих підрозділах: Тернопільська дистанція сигналізації і зв’язку, Тернопільський колійний ремонтно-механічний завод, дистанція колії, Тернопільська дистанція електропостачання, Тернопільська дирекція залізничних перевезень, локомотивне депо Тернопіль, експлуатаційне вагонне депо Тернопіль.
На 02 листопада 2021 року актуальні 28 вакансій за професіями: черговий по залізничній станції, монтер колії, технік, слюсар з ремонту рухомого складу, слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, слюсар-сантехнік, слюсар-електрик з ремонту електроустаткування, складач поїздів, бригадир (звільнений) з поточного утримання й ремонту колій та штучних споруд, регулювальник швидкості руху вагонів. Зарплата у цих вакансіях – до 15 тис. гривень.
Якщо у вас немає відповідної освіти, професії токаря, маляра можна здобути в Одеському, Рівненському, Харківському, Луганському центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Це сучасні навчальні заклади, які створюють комфортні умови для навчання та проживання людей різного віку. А професії вузької спеціалізації, які використовують у залізничній галузі, – в центрах професійного розвитку персоналу ПАТ «Укрзалізниця», за спрямуванням служби зайнятості.
За більш детальною інформацією зверніться у місцевий підрозділ Тернопільської обласної служби зайнятості.
Принагідно вітаємо усіх працівників Укрзалізниці з професійним святом. Здоров’я вам, миру, родинного затишку, професійних успіхів!
Відділ організаційно-інформаційної роботи та архівної справи Тернопільського ОЦЗ (тел. 23-49-77)
 

Теги: ОЦЗ

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.