Повідомити новину

Поширити:

За минулі вихідні до працівників територіальних підрозділів поліції надійшло чотири звернення від жителів області, які постраждали від псевдопрацівників фінансових установ.
Пройдисвіти діяли за однаковою схемою: вони телефонували до потенційних жертв та відрекомендовувалися співробітниками банку. Під різними приводами аферисти дізнавалися реквізити рахунків та зміст смс-повідомлень, які надходили на мобільні телефони власників. У результаті жителі Тернопільщини втратили заощаджень на загальну суму 49 тисяч гривень.
Відомості про події внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань відповідно до ст. 190 Кримінального кодексу України (шахрайство).
Правоохоронці вкотре застерігають за жодних обставин не повідомляти особисті дані незнайомцям. Інформація щодо карткових рахунків вважається конфіденційною, нею повинні володіти лише власники електронних гаманців.
Ніколи не повідомляйте номер банківської картки, термін її дії, ПІН-код або CVV2-код, а також паролі, що надходять в SMS. Якщо телефонують і уточнюють ці дані, знайте: це спроба шахрайства.
Суворо дотримуйтеся правил користування карткою, не передавайте жодної інформації третім особам. Якщо додзвонювач з невідомого номера відрекомендовується співробітником банку, не слід вступати в дискусію, краще покласти слухавку та зателефонувати на гарячу лінію фінустанови. Усі дзвінки, які надходять з банку клієнту, зберігаються в історії контактів із клієнтом.