05.02.2023 12:07

Повідомити про новину

Поширити:

2003Журналіст Станіслав Речинський оприлюднив інформацію про те, що при одержанні хабара затримано першого заступника начальника головного управління СБУ в Києві та Київській області Філімонова, – повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Фейсбук журналіста.
Речинський зазначив: “Результати талановитого керівництва СБУ ще раз – у наявності. Пов’язали на хабарі першого заступника начальника головного управління СБУ в Києві та Київській області Філімонова. Грицак і Глуговський, спільно з Артуром Палатним, гарячково намагаються скандал зам’яти. Може навіть це їм і вдасться, враховуючи, що Філімонов – зовсім не бідний хлопчик. І візьмуть і в прокуратурі і в судах”.
Також працівників СБУ в посадових злочинах на митниці звинуватила член комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики, депутат від “Самопомочі” Тетяна Острикова під час години уряду в парламенті, – повідомляє Українська Правда.
Вона закликала звільнити керівника Київської митниці Сергія Рудченка та ініціювати службове розслідування щодо керівництва Державної фіскальної служби Романа Насірова та Сергія Білана.
Прем’єр-міністр Володимир Гройсман на це підхопив: “Хотів запитати, як там податкові білочки?”.
“Шановний прем’єр-міністр, були податкові білки – стали СБУшні мисливці за привидами. Ви знаєте, що всі ці служби дуже добре між собою співпрацюють. Ті перестали тероризувати бізнес – з’явилися СБУшні бандформування, які на митницях тероризують чесних імпортерів”, – заявила Острикова.
Нагадаємо, що за останній місяць Служба безпеки України провела обшук в офісі компанії «Кернел», «Укргазвидобування», а також у низки IT-компаній. Експерти називають дії правоохоронців неправомірними і такими, що негативно впливають на інвестиційну привабливість України.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.