gazpostach

«Жінки — за мир і безпеку!»Асоціація жінок України і відділ сім’ї та молоді Тернопільської ОДА за підтримки Українського жіночого фонду проводить конкурс есе для молоді та малюнків серед дітей на тему «Жінки — за мир і безпеку!»
Конкурс організований у рамках проекту «Об’єднання зусиль громадськості та влади у Тернопільській області на виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки. Мир. Безпека».
За словами голови Асоціації жінок України Лариси Римар, його мета — залучити учнівську і студентську молодь до формування суспільної думки про те, наскільки важлива активна участь українських жінок у підтримці й зміцненні миру.
До участі в конкурсі запрошуються учні загальноосвітніх шкіл і студенти вищих навчальний закладів віком до 18 років.
Журі оцінюватиме роботи у двох номінаціях — кращий твір (есе) для учнів і студентів віком 11-18 років і кращий малюнок для учасників віком 6-10 років. Переможці будуть відзначені цінними подарунками.
Конкурсанти повинні подати роботи особисто, або надіслати поштою на адресу: 46001, м. Тернопіль, майдан Волі, 4, офіс 37, з приміткою «На конкурс «Жінки – за мир і безпеку!». Останній термін прийому робіт на конкурс – 20 березня 2017 року включно.
Більше інформації про конкурс за телефоном: (067)860-88-76 і на сайті відділу сім’ї та молоді Тернопільської ОДА http://www.usm.te.gov.ua/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*