gazpostach

Жінка, яка розбиває сім’ї18007«Розумієш, – це вже не перший випадок! Вона розбила сім’ю своєї подруги, гуляла з багатьма одруженими чоловіками. А зараз взялася за цю молоду сім’ю. Шкода дитини! Бо, коли той хлоп з нею, то навіть від малого трубку не бере», – почула я розмову літніх жіночок  в автобусі, повертаючись з відрядження. Коли запитала  про кого йдеться, вони одразу ж все виклали як є, не довелося навіть показувати журналістське посвідчення.

Отож йдеться про молоду дівчину, якій не більше 24 років. Родом ця особа з Лановецького району.   Нині проживає в Тернополі, працює медпрацівником в одному із міських пологових будинків. Жінки розповіли про дівчину як про людину, яка веде аморальний спосіб життя.

«Та вона не тілько гуляє зо всіма підряд, а ще й п’є, курить. Знайома лежала після пологів у лікарні, а та їй ставила крапельницю, то казала, що від неї так несло перегаром… А в вену попала з третього разу. То як таких профур можна тримати на роботі?» – обурювалися мої нові знайомі.

Жінки також розповіли, що та особа зовсім неперебірлива в чоловіках та, незважаючи на свою репутацію, все ж уміє запаморочити їм голову.

«Була нормальна сім’я. Чоловік, файна молоденька жіночка, хлопченя 10 років. Як тут чоловік «знюхався» з тією дівкою. Тепер то в неї, то в жінки. Бігає від однієї до другої, як баран по стайні. Та що взяти з хлопа? Котра хвостом махнула, за тою і побіг. Найбільше шкода дитину. Хлопчик хоче тата. Чула’м, що дзвонить до нього, коли він у неї, а той не бере трубку або вибиває. Дитина плаче…»

А ще мої співрозмовниці розповіли просто шокуючі факти. Якщо вірити їхнім словам, у тієї жінки, окрім героя нашої історії, є ще троє коханців. Один з них – пенсіонер. Вона всіма можливими і не можливими силами «викачує» з них грошенята. А коли до неї телефонують дружини тих чоловіків, робить вигляд, що не знає, про кого вони говорять.

«Ви уявляєте, вона ще й написала заяву в поліцію на бідну жінку. Бо вона, бачите, їй погрожує. Та знаю я ту дитину, вона й добре не крикне, не те, щоб погрожувати. Наш дільничний сміявся, коли приймав заяву. Казав, що бачив таке вперше. Завжди жінки на коханок пишуть, но щоб навпаки!»

Я вийшла з автобуса, мої співрозмовниці поїхали далі. Як склалася подальша доля тієї сім’ї і горе-коханки, мені невідомо. Та хочеться вірити, що чоловік повернеться в сім’ю, дитина помириться з татом, а та жінка схаменеться і зрозуміє, що наше життя, мов бумеранг: скільки болю завдаси іншому, стільки й повернеться до тебе.

Зоряна ДЕРКАЧ

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*