gazpostach

Жертву тримав на зв’язку, не давав часу на роздуми і квапивПонад двадцять тисяч гривень видурили у 63-річної жительки Тернополя. Пенсіонерка, знявши кошти зі своїх двох банківських карток, перерахувала їх на продиктований  аферистом рахунок.

Як встановили поліцейські, до тернополянки на мобільний зателефонував незнайомець, який відрекомендувався співробітником банку, та повідомив про те, що хтось намагається викрасти кошти з її картки. Відтак почав розпитувати, скільки банківських карток має жінка.

Він порадив: зняти гроші з усіх карток та перемістити їх на резервний рахунок, аби убезпечити  від крадіжки.

Замість того, щоб перевірити почуту інформацію у фінустанові, тернополянка погодилася вирішити проблему в телефонному режимі. Зробила все, як велів «працівник банку»: пішла до найближчого банкомату та перерахувала кошти зі своєї кредитної картки на пенсійну. Відтак, знявши з картки 20 тисяч гривень, через термінал перерахувала їх на вказаний зловмисником рахунок.

Шахрай тримав свою жертву на зв’язку, не давав часу на роздуми та квапив. Тернополянка зрозуміла, що її ошукали лише після того, як прийшла додому і розповіла усе доньці.

Працівники поліції радять: усі банківські питання варто вирішувати з реальними працівниками фінансових установ, а не в телефонному режимі. Не можна розголошувати особисті дані своїх карток – це конфіденційна інформація.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*