Здоров’я починається з тарілки: CFG/«МРІЯ» поширює серед молоді знання про правильне харчування

Шукати баланс між смачним і корисним вчилися школярі у с. Жеребки, що у Підволочиському районі. Інтерактивне заняття, на якому розповідали про основні принципи правильного харчування, провели представники Всеукраїнського освітнього проекту «Здорове харчування» спільно із об’єднаною компанією CFG/«МРІЯ».

Бережи одяг, доки новий, а здоров’я — доки молодий,  кажуть у народі. Про користь їжі та її різноманіття розповідали школярам Жеребківського НВК освітяни. Після цього слухачі складали для себе здоровий раціон. Всеукраїнський освітній проект «Здорове харчування для дітей» мандрує навчальними закладами та мотивує дітей до здорового способу життя. Підтримала корисну ініціативу об’єднана компанія CFG\«МРІЯ». Агрохолдинг допомагає проводити інтерактивні уроки у школах області.

Формат заняття цікавий, адже, крім теорії, дітям пропонують практично сформувати свою «тарілку здорового харчування». Організатори переконані, що саме так можна доступно розповісти, а головне – запам’ятати базові положення збалансованого споживання їжі.

«В ігровій формі юних слухачів ознайомили із основними правилами формування «тарілки здорового харчування». Саме такий формат допомагає дітям запам’ятати інформацію, яку ми їм передаємо. Ця «тарілка» розроблена за участю Міністерства охорони здоров’я України, а ми інформацію доступно доносимо до дітей. Дуже важливо, що існують соціально відповідальні компанії, готові підтримати такі проекти та зробити внесок у формування здорової нації», – розповіла Алла Рожко, регіональний координатор проекту «Здорове харчування для дітей» у Тернополі.

Діти у захваті від такої роботи. Виконують за допомогою ножиць і буклетів із супермаркетів. Зображення обраних продуктів вирізають і наклеюють на «тарілку здорового харчування».

«Я намагаюся їсти багато фруктів та овочів, обідаю супом або кашею, але пропускаю сніданок. Знаю, що це – погано, буду старатись їсти зранку. Сьогодні дізналась про «тарілку здорового харчування», цікаво було почути, чим відрізняється раціон у різних країнах світу», – розповідає дев’ятикласниця Мар’яна.

Підтримка освітніх програм у школах є для компанії CFG/«МРІЯ» традиційною. Подібні заняття для дітей аграрії проводять із фінансової грамотності. Такі курси мають практичне значення, стають у пригоді в повсякденному житті та мають велику цінність, адже у компанії переконані: збережене здоров’я й освічена молодь – це запорука успішного майбутнього.

«Ми радо підтримуємо ініціативу, оскільки здорове харчування – одна з важливих тем, про які необхідно розповідати дітям. Якщо ми наблизимо школярів до здорового раціону, це буде нашою маленькою перемогою на шляху до формування здорової нації. Це – перший урок, який ми провели у громаді, де обробляємо землю, але хочемо такі заняття проводити і в інших областях. Уже маємо позитивний досвід проведення подібних заходів – пропагували фінансову грамотність серед малечі. Сподіваємось, що отримані знання сформують у дітей корисні звички та допоможуть зробити їм крок назустріч здоровому способу життя», – розповіла Наталія Мельник, менеджер проектів об’єднаної компанії CFG/«МРІЯ».

Позитивно відгукується про такі ініціативи місцева влада. Заступник селищного голови Іван Осадчук зазначив, що підтримка благодійниками різних сфер у селі – це неабияка цінність. Адже матеріальна допомога та втілення соціальних проектів допомагають громаді рухатись вперед і розвивати населений пункт.

«Дуже багато проектів, які ми спільно реалізуємо з агрохолдингом, корисні для жителів села. Одна з останніх ініціатив – відновлення місцевого ФАПу. Сьогодні ж радо зустрічаємо освітній захід для наймолодших жителів. Тема дуже потрібна, адже правильне харчування – запорука здоров’я. Тож ця тема потребує активнішого пропагування у регіонах», – зазначив пан Іван.

Ірина ПИСКУР

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*