gazpostach

Збився сирота на манівці… 

1808Серійного злодія затримали теребовлянські працівники поліції. 18-річний житель району викрадав кошти та майно з приватних помешкань, дошкільного закладу та будинку священнослужителів.

Зі слів заступника начальника Теребовлянського відділу поліції Степана Яворського, хлопчина ще неповнолітнім потрапив у поле зору правоохоронців. Зростаючи сиротою, взяв за звичку здобувати собі блага протиправним.

Навчаючись в Буданівському професійно-технічному училищі, юнак поцупив в однокурсників фотоапарат та планшет. Через юного зловмисника у селі пропали з дороги чотири люки. Їх крадій здав на металобрухт.

Промишляв юнак і в райцентрі. Викрав у місцевих жителів з господарства два велосипеди, а в товариша, у якого часто гостював, – електроінструменти.

Наступним об’єктом злочину обрав дитячий садок. Непоміченим зайшов до приміщення та викрав із незамкненого кабінету завідуючої гаманець з грошима.

Дістався злодій і до церковного майна. Помітивши незачиненим вікно в  церковній будівлі, де проживали священнослужителі, забрався досередини. Звідти викрав ноутбук та… ключі від храму. А вже вночі поцупив гроші зі скарбнички.

Працівники поліції припинили кримінальні походеньки юнака. Зараз він перебуває під вартою, повідомили у секторі комунікації ГУНП.

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*