gazpostach

Збірну України провели на Олімпійські Ігри2407На Софіївській площі у Києві 23 липня відбулася урочиста церемонія проводів олімпійської збірної України на Ігри в  Ріо-де-Жанейро.

Українські олімпійці поклали квіти до стіни пам’яті загиблих в АТО, після чого пройшли ходою від Михайлівської до Софіївської площі, де їх зустрічали кияни. У рамках церемонії відбувся святковий концерт.

На церемонії були присутні прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, міністр молоді та спорту Ігор Жданов, голова НОК України Сергій Бубка.

“Залишаються останні дні до відкриття Олімпіади. Наша команда зробить все, щоб перемогти, адже останні два роки ці хлопці і дівчата здобували ліцензії серед найкращих спортсменів світу. Вони сьогодні – герої спорту України. Їм зараз, як ніколи, потрібна ваша підтримка. Вони в Ріо будуть відчувати вашу підтримку і будуть робити все для того, щоб ми разом пишалися їхніми досягненнями. Щоб ми бачили прапор України і чули її гімн. Разом ми переможемо”, – підкреслив Бубка.

Гройсман також висловив упевненість, що українські спортсмени повернуться з перемогою, а Жданов підкреслив, що за олімпійську збірну будуть вболівати мільйони людей по всій країні, в тому числі в Донецьку і Луганську – “кого їм підтримувати, як не збірну України”.

На Олімпіаду в Ріо поїдуть 205 українських спортсменів, які виступлять в 27 видах спорту.

Джерело: gazeta.ua

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*