gazpostach

Зазвучить музика з кіноhqdefaultПрограма «Музика світового кіно» є однією з найулюбленіших у репертуарі Муніципального Галицького камерного оркестру під орудою маестро Василя Феленчака.До вподоби вона і постійним шанувальникам творчості колективу, і самим артистам.Відбудеться концерт Муніципального Галицького камерного оркестру з програмою «Музика світового кіно» 12 червня в Українському Домі «Перемога». Початок о 18 годині.

Ведучі поетеса Олена Лайко і заслужений журналіст України Михайло Зубик.

Цього разу  у виконанні Галицького камерного оркестру прозвучать інструментальний варіант чаруючої балади «Що є юність» із кінофільму «Ромео і Джульєтта», яку заспівав у стрічці мандрівний менестрель Леонардо, вальс Моріса Жарра, що став головною музичною темою у фільмі «Доктор Живаго», мелодія «The Way We Were» Марвіна Хамліша із фільму «Зустріч двох сердець».

До сімдесятих років повернуть глядачів шалено популярні в ті часи мелодії – романтично-меланхолійна з фільму «Професіонал» та загадково-лірична «Самотній пастух», що звучала у стрічці «Вбити Білла».

Сучасну музику яскраво продемонструють композиції із блокбастеру «Пірати Карибського моря» та дитячого фентезі «Гаррі Поттер та філософський камінь», мультфільмів «Мадагаскар» і «Шрек».

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*